Pinnacle Studio 22 Ultimate PL Win

  • Ten pakiet narzędzi do zaawansowanej edycji, wyposażony w pełen zestaw funkcji, to nasza jak dotąd najszybsza aplikacja do edycji materiałów wideo.
Pinnacle Studio 22 Ultimate PL Win
Producent: Corel
Kod produktu: PNST22ULMLEU
420,00 zł
/ szt.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 10,00 zł

Pinnacle Studio 22 Ultimate PL Win

Działaj jak profesjonaliści!

Wykorzystaj moc i kreatywne funkcje NOWEGO programu Pinnacle Studio™ 22 Ultimate, aby w profesjonalny sposób edytować materiały filmowe. Ten pakiet narzędzi do zaawansowanej edycji, wyposażony w pełen zestaw funkcji, to nasza jak dotąd najszybsza aplikacja do edycji materiałów wideo. Dzięki niezrównanej precyzji i kontroli, zapewnionym przez trzy- i czteropunktową edycję, możesz dokonywać zmian w niezliczonej liczbie ścieżek w jakości HD oraz 4K. Korzystaj z profesjonalnych narzędzi, możliwości przechwytywania i edycji nagrań z kilku kamer, nowej, dynamicznej funkcji podziału ekranu i zaawansowanych narzędzi audio, aby uzyskać studyjną jakość. Nowa technologia cyzelowania koloru i zachwycające efekty pomogą przekształcić każdy materiał w kolorowy film. Możesz ulepszać kadry, poprawiać niedoskonałości, a nawet niwelować drgania, korzystając z ponad 2000 pomysłowych efektów i dodatków premium firmy NewBlueFX. Możesz bez trudu udostępniać gotowe projekty online, w popularnych formatach lub na dysku, korzystając z kreatywnych szablonów menu, dzięki którym uzyskasz gotowy produkt, który pięknie zaprezentuje się na wielkim ekranie. Z programem Pinnacle Studio 22 Ultimate odkryjesz w sobie żyłkę producenta i uzyskasz możliwość dokonywania profesjonalnych edycji.

 

 

Tylko w wersji Ultimate
Wersja Ultimate zawiera wiele funkcji, zaawansowanych opcji oraz pozwala na kontrolę procesu kreatywnej realizacji projektów.
Program Pinnacle Studio 22 Ultimate jest wyposażony we wszystkie funkcje potrzebne do edycji nagrań wideo. Możesz w nim przygotowywać fascynujące nagrania wideo 360°, dodawać do nich tytuły, a także oglądać je z wielu perspektyw. Eksportuj nagrania i odtwarzaj je na urządzeniu obsługującym standard 360° lub zdecyduj o tym, pod jakim kątem zostaną zaprezentowane poszczególne sceny i przekształć film do standardowego formatu, aby pokazać go na dużym ekranie. Opracowujesz nagrania z kilku kamer? Możesz z łatwością synchronizować i łączyć nagrania nawet z 6 kamer, korzystając z edytora nagrań z wielu kamer, a także wybrać perspektywę, z której chcesz widzieć sceny podczas odtwarzania. Opcja śledzenia ruchu pozwala śledzić poruszające się obiekty i rozmywać je lub oznaczać etykietami, opcja animacji poklatkowej umożliwia pracę klatka po klatce, a efekt zielonego ekranu daje możliwość umieszczania osób lub obiektów na różnych tłach. Wszystkie te profesjonalne narzędzia pomogą Ci uzyskać optymalne efekty podczas edycji filmów!


Efekty firmy NewBlue: Nieograniczone możliwości kreatywne tylko w wersji Ultimate!
Daj się zainspirować kolekcji efektów premium NewBlue FX, które są dostępne tylko w wersji Ultimate i edytuj nagrania wideo bez ograniczeń. Ponad 1000 profesjonalnych ustawień wstępnych od firmy NewBlue FX, będącej liderem na rynku, daje możliwość edycji na profesjonalnym poziomie. Dzięki NOWEMU zestawowi ponad 100 dodatków plug-in Video Essentials 5 uwypuklisz kluczowe ujęcia z wykorzystaniem selektywnego koloru, selektywnego zabarwienia lub selektywnej ostrości. Aby uzyskać optymalne efekty, usuwaj efekty poruszenia powstałe wskutek korzystania z urządzeń przenośnych, używając narzędzi firmy NewBlue do stabilizacji obrazu. Możesz korygować nagrania i eliminować drobne niedoskonałości, stosować opcje korekcji soczewek, zmieniać dzień w noc, tworzyć odbicia, optymalizować kolor i wiele więcej. Ulepsz wizualną stronę swojej kolejnej produkcji i ciesz się rezultatami pracy.

Nowości Pinnacle Studio 22 Ultimate
Opcja dzielenia ekranu w nagraniach wideo, która usprawnia i przyspiesza tok pracy.
Program Pinnacle Studio 22 zawiera nowe, przydatne funkcje, które usprawniają proces opracowywania filmów. Prezentuj kilka strumieni wideo jednocześnie, korzystając z opcji dzielenia ekranu w nagraniach wideo. Z łatwością przeciągaj i upuszczaj elementy, aby przygotować atrakcyjne filmy lub zaprezentować najważniejsze zdarzenia z niedawnej wycieczki. Zacznij od gotowych szablonów lub utwórz własny, niestandardowy szablon, korzystając z kreatora szablonu podziału ekranu.

Opracowywanie własnych szablonów!
Uatrakcyjnij swój kolejny projekt wideo, wykorzystując szablony montażu zawierające wstępnie zdefiniowane motywy: ślubny, sportowy, wakacyjny, science-fiction, komiksowy i inne. Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać pożądany efekt. Program Pinnacle Studio dysponuje nową opcją tworzenia szablonów, co pozwala przyspieszyć przygotowywanie materiałów w przyszłości. Opracowuj i dodawaj standardowe wstępy i zakończenia nagrań wideo, aby uzyskać jednolity efekt we wszystkich produkcjach. Po ukończeniu nagrania i umieszczeniu go na osi czasu można z łatwością zapisać styl, wybierając kolejno opcje Plik, a następnie Zapisz film jako szablon. Aby wykorzystać szablon następnym razem, po prostu wybierz swój plik — to równie proste, jak przeciąganie i upuszczanie!

Efekty i muzyka, bez których trudno Ci będzie wyobrazić sobie pracę!
Program Pinnacle Studio 22 Ultimate oferuje ponad 2000 profesjonalnych efektów oraz ponad 1000 dodatkowych efektów premium firmy NewBlue, dlatego jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym bez ograniczeń rozwijać kreatywność. Użytkownicy mogą eliminować często występujące problemy oraz ustabilizować poruszony obraz wideoprzy użyciu zaawansowanych, profesjonalnych efektów wideo. Wydobądź najlepsze oświetlenie w każdej scenie, zmień jej nastrój, korzystając z tytułów i nakładek lub dodaj podkład muzyczny, aby uatrakcyjnić nagranie. Dzięki poszerzonej gamie przejść i nowym opcjom dodawania trójwymiarowych tytułów, możesz tworzyć bardziej efektowne nagrania wideo niż kiedykolwiek. Poznaj nową funkcję korekcji obiektywu szerokokątnego, która umożliwia szybkie usuwanie zniekształceń. Wypróbuj ją, aby ulepszyć nagrania wideo, i podziwiaj rezultaty korzystania z zaawansowanych możliwości i precyzyjnych opcji kontroli w programie Pinnacle Studio 22 Ultimate.

Ekscytujące dodatki, które uatrakcyjnią twój kolejny projekt!
Klatka po klatce twórz kinowe animacje a opcja animacji poklatkowej daleko wykracza poza standardowe możliwości edycji nagrań wideo. Wystarczy podłączyć kamerę, aby móc korzystać z zaawansowanych funkcji oraz wyjątkowych właściwości obiektywu bezpośrednio w programie Pinnacle Studio. Możesz z łatwością synchronizować i łączyć nagrania z 4 kamer, zwiększając dynamikę filmów w edytorze nagrań z wielu kamer, a także wybrać perspektywę, z której chcesz widzieć sceny podczas odtwarzania. Przeglądaj ujęcia, zmieniaj perspektywę i korzystaj z funkcji automatycznej synchronizacji dźwięku. Wykorzystaj nagrania z wielu kamer w połączeniu z efektem obrazu w obrazie, aby uatrakcyjnić swoją produkcję. Potem tylko przygotuj popcorn i rozsiądź się wygodnie, aby podziwiać swój nowy film!

Poznaj Pinnacle Studio 22 Ultimate
Oprogramowanie do nagrywania ekranu, które ułatwi ci wykonanie kolejnego zadania.
Łatwe w obsłudze, profesjonalne oprogramowanie nagrywa obraz bezpośrednio z ekranu, rejestrując zarówno dźwięki systemowe, jak i inne. Pozwala to dodawać materiały wyświetlane na ekranie do filmów, prezentacji lub nagrań szkoleniowych oraz rejestrować całą zawartość ekranu, wybrane okno lub obszar. Wystarczy szybko przeciągnąć pliki na oś czasu, aby scalić je z projektem głównym i przesłać gotowe nagranie do serwisów społecznościowych.

Profesjonalny dźwięk do profesjonalnych filmów wideo!
Dopracuj ścieżkę dźwiękową nagrania, korzystając z zaawansowanych narzędzi audio programu Pinnacle Studio Ultimate. Funkcja wyciszania dźwięku tła wykrywa dźwięk lub narrację i automatycznie obniża poziom szumów w tle, co sprawia, że dźwięki pierwszego planu są czyste i wyraźne, niestłumione przez szumy pochodzące z otoczenia.. Możesz wyszukiwać nagrania muzyczne w bibliotece ScoreFitter, aby urozmaicić projekty, a także uzyskać dostęp do ścieżek dźwiękowych do bezpłatnego wykorzystania, których długość jest automatycznie dopasowywana do czasu trwania filmu. Jeśli szukasz dodatkowych opcji, przejdź do sklepu Pinnacle Studio, skąd pobierzesz ścieżki muzyczne do bezpłatnego wykorzystania z serwisu Triple Scoop Music oraz odpłatne efekty dźwiękowe z platformy Muserk.

Edytowanie nieograniczonej liczby ścieżek na osi czasu.
W programie Pinnacle Studio 22 wprowadzono nowy interfejs użytkownika, który ma na celu usprawnienie procesu edycji i umożliwienie szybkiego dostępu do przydatnych w danej chwili zaawansowanych i precyzyjnych narzędzi. Modyfikuj i stosuj wyrafinowane efekty, które pozwalają uzyskać profesjonalne rezultaty w jakości HD i 4K. Edytuj nieograniczoną liczbę ścieżek, precyzyjnie kontrolując narrację. Możesz nawet dostosowywać skróty oraz obszar roboczy. Opracowuj nakładające się na siebie efekty oraz efekty pojawiania się i zanikania, korzystając ze sterowania przezroczystością. Dostępne w programie ustawienia pozwalają również dodać do nagrań wideo efekt panoramowania i powiększania. Ale to nie wszystko: teraz gotowe projekty możesz zapisywać jako szablony, aby przyspieszyć realizację przyszłych projektów! Pinnacle Studio to edytor nagrań wideo, dzięki któremu przystosujesz projekty do swoich preferencji, aby dokonywać edycji jak profesjonaliści.

Zoptymalizowany pod kątem obsługi najnowszych technologii i formatów.
Wydajność architektury 64-bitowej, jaką dysponuje program Pinnacle Studio, oznacza dostęp do funkcji edycji wideo na profesjonalnym poziomie. Nagrania można także opracowywać na urządzeniu iPhone® 6 i aparatach nowej generacji, korzystając z obsługi nagrań ze zmienną liczbą klatek na sekundę, jak również z opcji importu/eksportu w standardzie HEVC (H.265). Te opcje są dostępne dla kart firmy Intel 6. generacji i niektórych kart NVIDIA. Wersja Ultimate obsługuje też inteligentne kodowanie w standardzie XAVC, MXF i 4K/HD. Nagrania można zapisywać w różnych popularnych formatach, aby udostępniać je na wybranym urządzeniu mobilnym.

Udostępniaj materiały znajomym i rodzinie: online, na dysku lub urządzeniu.
Po zakończeniu pracy możesz wyeksportować nagranie na dysk, opublikować bezpośrednio w serwisie Facebook, YouTube lub Vimeo, albo zapisać w jednym z wielu popularnych formatów w celu wyświetlania na ulubionym urządzeniu. Można również zapisać nagranie na dysku DVD w wysokiej jakości, wraz z tematycznym menu, podmenu i rozdziałami. Program Pinnacle Studio Ultimate zawiera ponad 100 stylowych, dostosowywanych szablonów, które pozwalają szybko przygotowywać spersonalizowane dyski DVD, aby dać je rodzinie oraz znajomym. Nagrywanie dysków DVD, AVCHD i Blu-ray*, a także dodawanie menu w celu uzyskania profesjonalnego rezultatu, jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. W programie Pinnacle Studio cały świat jest Twoim ekranem, a dostępne opcje są nieograniczone.

* Dodatek plug-in do nagrywania dysków Blu-ray należy zakupić oddzielnie.

Maksymalnie wykorzystaj możliwości programu Pinnacle Studio!
Jesteś nowym użytkownikiem programu Pinnacle Studio, szukasz inspiracji lub chcesz opanować nową technikę? Dołącz do wszystkich hobbystów, specjalistów i producentów filmowych, aby maksymalnie wykorzystać możliwości programu Pinnacle Studio. Bezpośrednio z poziomu karty powitalnej w programie Pinnacle Studio uzyskaj dostęp do samouczków wideo dotyczących konkretnych technik i projektów, znajdź porady i wskazówki lub przeglądaj nasze blogi, aby korzystać z wiedzy członków społeczności. Subskrybuj nasz kanał w serwisie YouTube (PinnacleStudioLife) lub śledź nasze konto na Facebooku, aby znaleźć więcej szczegółów i inspiracji! Dołącz do naszej aktywnej społeczności, aby mieć kontakt z innymi użytkownikami i móc zadawać pytania na forum — zaskoczy Cię ilość dostępnych informacji!

Do pobrania
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel